background
open
left right
background
close

vlastník

Realitní skupina Českomoravská Nemovitostní zaměřuje svoji podnikatelskou činnost na nákup a správu komerčních nemovitostí v České republice. V segmentu komerčních nemovitostí cílí zejména na kancelářské budovy. Při výběru nemovitostí se z hlediska lokality specializuje na objekty ve velkých městech a usiluje rovněž o vytváření víceletých partnerství s významnými národními i nadnárodními hráči. Důraz klade na dlouhodobý investiční horizont a bonitu nájemníků v jednotlivých nemovitostech.  Cílem Skupiny je stabilní a dlouhodobé zhodnocení investovaného kapitálu.

Českomoravská Nemovitostní a.s.
Václavské náměstí 62
110 00  Praha 1
E:


Českomoravská Nemovitostní a.s.
 
 
 

Fotografie, ilustrace a popis objektu znázorňují části budovy z doby přípravy projektu. Z tohoto důvodu nejsou popisy a informace závazné a nemusejí nutně odpovídat stavu dokončené budovy. Veškeré rozměry nebo údaje o vzdálenosti jsou uvedeny pouze pro orientaci.

“BREEAM is a registered trademark of BRE (the Building Research Establishment Ltd. Community Trade Mark E5778551). The BREEAM marks, logos and symbols are the Copyright of BRE and are reproduced by permission”

bpd development a. s.
The BLOX building - Evropská 2758/11
160 00 Praha 6, Česká republika
info@bpddevelopment.cz
www.bpddevelopment.cz

Architects: DaM architekti | www.dam.cz
Visualisations: Studio Horák | www.studiohorak.com
Web, Logo & Graphic design: Graffitti Networks Grafix | www.gng.cz